Przyprawy

Przyprawy to nieodzowny element w każdej kuchni. Nie sposób przecież wyobrazić sobie wielu ulubionych potraw bez tej ostatniej szczypty, która całkowicie determinuje aromat. W naszej pełnej ofercie zdrowych produktów zdecydowaliśmy się także zaoferować ekologiczne przyprawy. Ich zaletą jest sprawdzone pochodzenie – rośliny uprawiane są tylko w s...

Przyprawy to nieodzowny element w każdej kuchni. Nie sposób przecież wyobrazić sobie wielu ulubionych potraw bez tej ostatniej szczypty, która całkowicie determinuje aromat. W naszej pełnej ofercie zdrowych produktów zdecydowaliśmy się także zaoferować ekologiczne przyprawy. Ich zaletą jest sprawdzone pochodzenie – rośliny uprawiane są tylko w sposób naturalny. Poprzez wieloletnią budowę sieci dostawców, możemy dostarczać eko przyprawy wyróżniające się mocą aromatu i smaku.

Nie każdy wie, że naturalne przyprawy mają w sobie, oprócz walorów kulinarnych, także bardzo szerokie działanie prozdrowotne. Najlepszym przykładem jest dostępny w naszej ofercie czosnek niedźwiedzi. Mało która roślina jest na tyle silnym środkiem bakteriobójczym, obniżającym ciśnienie krwi oraz wzmacniającym układ immunologiczny człowieka. Niezwykle zdrowymi naturalnymi przyprawami są także cynamon i imbir.

Osobne miejsce w galerii ekologicznych przypraw przypadło kurkumie, która jest naturalnym źródłem kurkuminy. W starożytności medycy wykorzystywali ją do leczenia setek objawów. Kurkuma nadaje przyjemny, żółty kolor potrawom, a świadomie dodawana do potraw sprawia, że działamy na korzyść naszego organizmu, gdyż minimalizujemy ryzyko powstania stanów zapalnych.

Nasze ekologiczne przyprawy i zioła wzbogacają kuchnie i spiżarnie wielu klientów. Wszystkie produkty są oryginalnie paczkowane i nadają się do wręczenia w formie drobnego upominku wszystkim, którzy uwielbiają kuchenne eksperymenty. Stosując naturalne przyprawy działamy na korzyść zarówno swojego podniebienia jak i swojego zdrowia!

Więcej

Przyprawy  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów