Kosmetyki

Równowaga biologiczna organizmu to nie tylko dbanie o dobrą dietę. Ekologiczne kosmetyki z naszej oferty pomagają utrzymać zdrowy i młody wygląd – eko składniki, będące podstawą każdej z receptur, są gwarancją, że nasza skóra będzie odpowiednio nawilżona, odżywiona i zrelaksowana. Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można między innymi...

Równowaga biologiczna organizmu to nie tylko dbanie o dobrą dietę. Ekologiczne kosmetyki z naszej oferty pomagają utrzymać zdrowy i młody wygląd – eko składniki, będące podstawą każdej z receptur, są gwarancją, że nasza skóra będzie odpowiednio nawilżona, odżywiona i zrelaksowana. Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można między innymi żele do mycia, mydła, sole do kąpieli, odżywki i szampony do włosów itp.

Wyciąg z ziół i owoców w naturalnych kosmetykach sprawia, że skóra jest nie tylko odpowiednio nawilżona, ale również stale ją odżywia i regeneruje, a także ujędrnia i wydaje się ona bardziej elastyczna. Przykładem są eko kosmetyki z wyciągiem z żywokostu, kasztanowca, drzewa herbacianego itp. Oferujemy także krem nagoya – naturalny kosmetyk, który wykonany jest na bazie oleju arganowego, o bardzo dużej zawartości witaminy E+F oraz kwasów omega.

Pielęgnacja włosów za pomocą ekologicznych kosmetyków nadaje im wytrzymałość i blask. Włos to także żywa tkanka, która reaguje negatywnie na preparaty z dużą zawartością chemii. Naturalne kosmetyki, jak szampony i odżywki do włosów, są w stanie całkowicie zahamować proces łamliwości i rozdwajania się końcówek. Wzmocnienie włosa równomiernie w całej jego strukturze powoduje przyjemny dla oka efekt – włosy są puszyste i wyraziste.

Ciekawą pozycją wśród naturalnych kosmetyków są nasze olejki roślinne o przeznaczeniu antybakteryjnym i grzybobójczym. Olejek z drzewa herbacianego to znany od setek lat naturalny środek aseptyczny, pozwalający na regenerację skóry uszkodzonej (np. poprzez poparzenie czy skaleczenie). Olejek żywokostowy natomiast to rewelacyjny, naturalny kosmetyk, który wnika przez skórę i wzmacnia układ kostny.

Naszą ofertę ekologicznych kosmetyków uzupełniają sole kąpielowe. Dzięki nim każda łazienka może zamienić się w domowe SPA – uczucie relaksu i ukojenia dla skóry to zdecydowanie bezcenne doznania!

Więcej

Kosmetyki  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów