Żeń-Szeń

Ten chiński korzeń, swego czasu traktowany był w Europie na wagę złota. Żeń szeń, bo o nim tutaj mowa, to roślina o bardzo witalnym działaniu. Naukowcy odkryli już ponad 200 składników odżywczych, jakie w sobie skrywa. Nic więc dziwnego, że suplementy diety żeń szeń weszły szturmem na rynek, w tym i do naszego ekologicznego sklepu. Właściwości ż...

Ten chiński korzeń, swego czasu traktowany był w Europie na wagę złota. Żeń szeń, bo o nim tutaj mowa, to roślina o bardzo witalnym działaniu. Naukowcy odkryli już ponad 200 składników odżywczych, jakie w sobie skrywa. Nic więc dziwnego, że suplementy diety żeń szeń weszły szturmem na rynek, w tym i do naszego ekologicznego sklepu. Właściwości żeń szenia są bardzo wszechstronne, zażywać więc może go praktycznie każdy, kto chce pozytywnie wpłynąć na swój organizm i zafundować sobie naturalną stymulację dla lepszej pracy mózgu.

Korzeń żeń szenia zawiera w sobie witaminy i minerały, które gwarantują poprawny metabolizm. Bogactwo witaminy C, A i B wzmacniają organizm, podczas gdy takie mikroskładniki jak miedź, żelazo, magnes czy fosfor wspierają odpowiednią pracę układu nerwowego i mięśniowego. Suplementy diety żeń szeń wspomagają syntezę hemoglobiny, dzięki czemu organizm jest stale dobrze natleniony. Próby kliniczne wykazały, że osoby zażywające korzeń żeń szenia posiadają lepsze samopoczucie, a także lepszą sprawność fizyczną.

Najbardziej znaną i cenioną wartością korzenia żeń szenia jest jego wpływ na wydolność umysłową. Osoby, które włączyły suplement diety żeń szeń do codziennego stosowania są bardziej skupione i zmotywowane do pracy, mają więcej energii i chęci do działania. Korzeń żeń szenia poprawia koncentrację i zdolności do zapamiętywania. Jest to zatem rewelacyjny składnik diety dla osób młodych, które dużo się uczą, a także dla osób starszych, aby wspomagać pamięć. Suplementy  diety z żeń szeniem można stosować swobodnie jako zamiennik dla kofeiny – jest to naturalny sposób na pobudzenie.

Żeń szeń w tabletkach może być skierowany również dla osób, które mają problemy z potencją. Przekonał się o tym sam Ludwig XIV. Wyciąg z korzenia żeń szenia pobudza powstawanie plemników, a także pozytywnie wpływa na ich ruchliwość. Wraz ze zdolnością do lepszego natlenienia organizmu i poprawą kondycji fizycznej, suplementy diety żeń szeń świetnie nadają się dla panów w każdym wieku.

Więcej

Żeń-Szeń  W tej kategorii nie ma produktów.