Nanokoloidy

Nanokoloidy srebra to innowacja na rynku preparatów do pielęgnacji ciała i okolic intymnych. Kosmetyki firmy Goldex, znajdujące się w naszej ofercie, zyskały miano rewelacji w grupie produktów kosmetycznych. Wszytko to za sprawą obecności niechemicznych związków złota, nanokoloidów srebra i miedzi. Właściwości oraz efektywność preparatu firmy Go...

Nanokoloidy srebra to innowacja na rynku preparatów do pielęgnacji ciała i okolic intymnych. Kosmetyki firmy Goldex, znajdujące się w naszej ofercie, zyskały miano rewelacji w grupie produktów kosmetycznych. Wszytko to za sprawą obecności niechemicznych związków złota, nanokoloidów srebra i miedzi. Właściwości oraz efektywność preparatu firmy Goldex została potwierdzona testami dermatologicznymi oraz badaniami aplikacyjnymi.


Preparaty z nanokoloidami srebra kierowane są dla osób, które posiadają wyjątkową skłonność do podrażnień i infekcji skóry. Srebro nanokoloidalne nie ma działania alergicznego ani toksycznego, jest więc kosmetykiem naturalnym. Jego wielokierunkowe efekty mają witalne działanie dla skóry, co mocno wpływa na jej zdrowy i młody wygląd.

Stosowanie preparatów z nanokoloidami srebra jest szczególnie ważne podczas problemów z infekcjami okolic intymnych oraz przewlekłych zmian trądzikowych. Nakładając srebro nanokoloidalne możemy zahamować zmiany infekcyjne – opracowana receptura gwarantuje silne działanie antybakteryjne i grzybobójcze. Kosmetyki firmy Goldex pomogą w walce ze zmianami zapalnymi na skórze zarówno osobom młodym jak i dojrzałym.

Oprócz wyżej wspomnianych efektów, nanokoloidy srebra działają łagodząco i kojąco, z miejsca poprawiając komfort i wywołując uczucie ulgi. Co ważne, srebro nanokoloidalne powoduje większą równowagę biologiczną organizmu, także na skórze, przez co nasze ciało wytwarza naturalną barierę ochronną. Dzięki stosowaniu preparatu z nanokoloidem srebra ograniczamy ryzyko powstawania infekcji i stanów zapalnych w newralgicznych dla nas miejscach.


Preparaty z nanokoloidami srebra dostępne są w formie butelek 140 ml z dozownikiem w sprayu lub w klasycznej butelce o pojemności 0,5 l. Płyn wystarczy nanieść na skórę – nie wymaga on dodatkowych zabiegów w postaci zmywania przesuszonej warstwy – nanokoloidy srebra całkowicie wchłaniają się, nie pozostawiając efektu napiętej skóry.

Więcej

Nanokoloidy  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów