Czystek

Czystek jest wśród naszych klientów bardzo ceniony. Dzieje się tak za sprawą dużej ilości polifenoli, czyli naturalnych antyoksydantów. Są to substancje, które pomagają zwalczać wolne rodniki i zapobiegają stanom zapalnym (powodującym nierzadko zmiany nowotworowe). W naszej ofercie dostępny jest czystek suplement diety w formie kapsułek lub susz...

Czystek jest wśród naszych klientów bardzo ceniony. Dzieje się tak za sprawą dużej ilości polifenoli, czyli naturalnych antyoksydantów. Są to substancje, które pomagają zwalczać wolne rodniki i zapobiegają stanom zapalnym (powodującym nierzadko zmiany nowotworowe). W naszej ofercie dostępny jest czystek suplement diety w formie kapsułek lub suszu do parzenia herbaty. Entuzjaści zdrowego żywienia nie wyobrażają sobie dnia bez dwóch lub trzech filiżanek czystku dziennie.

Suplementy diety czystek z naszego sklepu ekologicznego pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych, zdrowych upraw. Oprócz wcześniej wspomnianych polifenoli, pijąc lub łykając czystek, posiada działanie silnie antybakteryjne i przeciwwirusowe. Właściwości czystka pozwalają więc zachować dobrą kondycję górnych dróg oddechowych i uniknąć infekcji w okresach przesilenia. Ekstrakt z czystka jest niezastąpiony w walce z trądzikiem i infekcjami skórnymi.

Działanie czystka? No cóż, na pewno będzie można częściowo pożegnać się z chusteczkami do nosa oraz lekami przeciw przeziębieniu, gdyż stałe picie wywaru z czystka daje wyraźną poprawę odporności organizmu. Polifenole są natomiast substancją, która potrafi w pewnym stopniu hamować procesy starzenia, co wpływa na dobre samopoczucie oraz zdrowy wygląd. Stosowanie suplementu diety czystek można bardzo szybko wpiąć w harmonogram dnia. Tabletki czystek można brać rano i wieczorem, herbatę zaś pijać w trakcie dnia do trzech razy na dobę. Napar z czystka ma charakterystyczny, ziołowy smak, jest często ciekawą odskocznią od czarnej herbaty.

Dlaczego czystek? Zioło to faktycznie potrafi skutecznie oczyścić nasz organizm z toksyn i metali ciężkich, więc skojarzenie jest jak najbardziej trafne. Cenią go sobie również alergicy, gdyż pomaga bardzo skutecznie na tę dolegliwość. Jak parzyć czystek? Najlepiej około 10 minut. W suplementacji ziołami ważna jest regularność, widoczne efekty zażywania czystka będą widoczne po około miesiącu.

Więcej

Czystek  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów