Soki Naturalne

Zdrowe soki są znane i cenione od pokoleń. W ekstrakcie z owocu znajduje się bowiem największa koncentracja witamin i minerałów, naturalnych kwasów i przeciwutleniaczy. Soki naturalne mają działanie niemal lecznicze, wystarczy wspomnieć znany sok z malin, który w domowej apteczce pełni rolę lekarstwa na przeziębienie. Doskonałe właściwości wzmac...

Zdrowe soki są znane i cenione od pokoleń. W ekstrakcie z owocu znajduje się bowiem największa koncentracja witamin i minerałów, naturalnych kwasów i przeciwutleniaczy. Soki naturalne mają działanie niemal lecznicze, wystarczy wspomnieć znany sok z malin, który w domowej apteczce pełni rolę lekarstwa na przeziębienie. Doskonałe właściwości wzmacniające wykazują sok z czarnego bzu oraz sok z aronii, natomiast sok z żurawiny ma właściwości moczopędne i jest zalecany do stosowania w przewlekłych chorobach układu moczowego.

Naturalne soki mają charakter wspomagający w procesach leczenia i profilaktyki. Wielu ekspertów zaleca soki podczas walki z chorobami nowotworowymi, chorobami układu odpornościowego, chorobami układu krążenia itp. W naszej ofercie, oprócz soków znanych z rodzimych spiżarni (sok z morwy, sok z pigwy, sok z pokrzywy itp.), znajdują się także soki naturalne z egzotycznych roślin.

Dużą popularnością cieszą się naturalne soki z aloesu, które mają doskonałe działanie oczyszczające i wzmacniające (min. takie tkanki jak dziąsła). Wśród bestsellerów warto wyróżnić sok z granatu (źródło polifenoli – broni w walce z wolnymi rodnikami), sok z noni (o równie silnym działaniu antyoksydacyjnym) i sok z goji, który stanowi potężną koncentrację witaminy C.

Soki naturalne chętnie stosowane są w suplementacji ze względu na ich przyjemne walory smakowe. Koncentraty te można pijać samodzielnie lub w formie rozcieńczonej, dodawane do koktajli, napojów wysokoenergetycznych, a nawet niektórych deserów. Z tego powodu naturalne soki stanowią dobry sposób suplementacji u dzieci i młodzieży, należy jednak pamiętać o zachowaniu dziennej dopuszczalnej dawki do spożycia.

Zasilając domową spiżarnię w którykolwiek z ponad 20 oryginalnych, naturalnych soków z naszej oferty zyskasz nie tylko wyjątkowy smak i aromat, ale przede wszystkim koncentrację witamin i antyoksydantów, o którą trudno w przypadku innych suplementów diety.

Więcej

Soki Naturalne  Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów