Zielona Żywność

Zielona żywność, zwana czasem potocznie „Super Foods” to nic innego jak skoncentrowana dawka dziesiątek mikroskładników w jednej, niewielkiej porcji, pochodzącej z naturalnych źródeł. W naszej ofercie zielonej żywności znajdują się trzy jej odmiany, w postaci młodego jęczmienia, chlorelli i spiruliny. Zielona żywność jest jednym z najbardziej ko...

Zielona żywność, zwana czasem potocznie „Super Foods” to nic innego jak skoncentrowana dawka dziesiątek mikroskładników w jednej, niewielkiej porcji, pochodzącej z naturalnych źródeł. W naszej ofercie zielonej żywności znajdują się trzy jej odmiany, w postaci młodego jęczmienia, chlorelli i spiruliny. Zielona żywność jest jednym z najbardziej kompleksowych, naturalnych sposobów na dzienną suplementację, gdyż w jednej porcji zawarta jest zwykle dawka składników odżywczych, odpowiadająca dziesiątkom tabletek!

Ekstrakt z liści młodego jęczmienia jest naturalną bombą witaminową i odżywczą. Sproszkowana zielona żywność pochodzi w tym przypadku z zielonych listków rośliny, w której oprócz aminokwasów i witamin znajduje się od kilku do nawet kilkudziesięciu razy więcej takich mikroskładników jak potas, magnez, wapń czy żelazo. Zielona żywność w postaci młodego jęczmienia z naszej oferty pochodzi z całkowicie naturalnych i zdrowych upraw. Wyobraźmy sobie tylko, że z jednej łyżki zielonej żywności uzyskujemy efekt zjedzenia około 2 kg owoców i ważyw w zwykły sposób!

Chlorella to przedstawiciel zielonej żywności, który osiąga właśnie szczyty swojej popularności. Jest to alga słodkowodna, której działania probiotyczne i antybakteryjne potwierdzono naukowo. Chlorella ma niesamowite zdolności w usuwaniu metali ciężkich z organizmu, działa także silnie hamująco na rozwój wolnych rodników. Zawarte w niej witaminy i minerały wchłaniane są przez ludzki organizm 80% lepiej, niż w przypadku ich syntetycznych odpowiedników w kapsułkach. Chlorella podnosi sprawność wszystkich układów, a co ważniejsze – działa silnie przeciwzapalnie.

Spirulina jest ceniona przez dietetyków, gdyż ma niesamowity skład biochemiczny i potrafi zdziałać cuda – zielona żywność może być bowiem alternatywą dla suplementacji syntetycznymi środkami. Alga ta zbudowana jest w prawie 70% z białka (w tym aminokwasów egzogennych), posiada też bardzo witalne kwasy nasycone (linolowy, arachidonowy itp.), kwasy nukleinowe oraz całą serię minerałów i witamin.

Więcej

Zielona Żywność  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów