Naturalne farby do włosów - Sanotint

Wśród ekologicznych kosmetyków, naturalna farba do włosów Sanotint jest absolutnym oryginałem. Jej wyjątkowość leży w recepturze, która aż w 98% składa się ze składników naturalnych. Ekologiczna farba do włosów całkowicie pozbawiona jest amoniaku, metali ciężkich, formaldehydu czy parafiny. Sprawia to, że w mniejszym stopniu obciążamy strukturę ...

Wśród ekologicznych kosmetyków, naturalna farba do włosów Sanotint jest absolutnym oryginałem. Jej wyjątkowość leży w recepturze, która aż w 98% składa się ze składników naturalnych. Ekologiczna farba do włosów całkowicie pozbawiona jest amoniaku, metali ciężkich, formaldehydu czy parafiny. Sprawia to, że w mniejszym stopniu obciążamy strukturę włosa, skórę głowy, a także środowisko naturalne. Obecność ciężkiej chemii to przyczyna łamliwości i przesuszania włosów, a w dłuższej perspektywie może nawet powodować ich nadmierne wypadanie.

Naturalna farba do włosów Sanotint jest ceniona przez klientów, ze względu na to, że nie wydziela przykrego i szkodliwego zapachu w trakcie nakładania. Ekologiczna farba do włosów jest idealnym rozwiązaniem na wymarzony kolor dla alergików, osób, które dopiero zaczynają przygodę z koloryzacją, kobiet w ciąży oraz osób, które chcą podjąć walkę z siwizną. Co ważne, naturalna farba do włosów Sanotint nie tylko pozwala na uzyskanie wspaniałej barwy, lecz także odżywia włosy w witaminy, minerały i nienasycone kwasy tłuszczowe.

O wyjątkowości naturalnej farby do włosów Sanotint decydują ekstrakty z takich roślin jak: liście oliwki, brzoza, winorośl czy sok z pokrzywy. Ekologiczna farba do włosów to jeden z niewielu kosmetyków tego typu, który oprócz koloryzacji zapewnia odżywienie, nawilżenie, odbudowanie, oraz wzmocnienie włosa. Farba Sanotint dostępna jest w 30 wariantach kolorystycznych. Nasza oferta zawiera wersję Classic oraz Sensitive.

Więcej

Naturalne farby do włosów - Sanotint  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów