Suplementy Duolife

Suplementy diety Duolife to bardzo unikatowe preparaty na polskim rynku. Dopracowana do perfekcji receptura każdego produktu zjednała sobie sympatię tysięcy konsumentów. Suplementy Duolife na stale wpisały się na listę bestsellerów w naszym sklepie ekologicznym. Producent słynie z preparatów w formie płynnej oraz z tabletek. Prawidłowa suplement...

Suplementy diety Duolife to bardzo unikatowe preparaty na polskim rynku. Dopracowana do perfekcji receptura każdego produktu zjednała sobie sympatię tysięcy konsumentów. Suplementy Duolife na stale wpisały się na listę bestsellerów w naszym sklepie ekologicznym. Producent słynie z preparatów w formie płynnej oraz z tabletek. Prawidłowa suplementacja jest dziś niezbędna do zadowalającego samopoczucia, dobrej kondycji zdrowotnej oraz prowadzenia naturalnej profilaktyki. Z suplementami diety Duolife można robić to w sposób wysoce efektywny!

Znakiem rozpoznawczym suplementów Duolife jest ich wszechstronność. Ideą producentów jest wypuszczenie na rynek takich produktów, które potrafią działać wielokierunkowo, łagodząc dolegliwości układu nerwowego, podnosząc odporność organizmu, wzmacniając stawy i mięśnie, wspomagając pracę serca, a nawet będąc pomocnym w odchudzaniu. Suplementy Duolife wyprodukowane są na bazie naturalnych składników – z myślą zarówno o zdrowiu człowieka jak i środowisku naturalnym.

Linia suplementów diety Duolife w formie płynnej jest niezwykle charakterystyczna. Poręczna, smukła, kolorowa butelka mieści w sobie aż 750 ml ekstraktu. W naszej ofercie dostępne są między innymi płynne suplementy Duolife: witamina C (acerola, dzika róża, jagody CamuCamu), aloes (miąższ z aloesu, miód wielokwiatowy, oregano), chlorofil (chlorella, jęczmień, olejek miętowy, lucerna) oraz collagen (mango, acerola, skrzyp polny, pędy bambusa i inne).

Suplementy diety Duolife Medical to opakowania 60 kapsułek skierowane do wszystkich, którzy cenią sobie skuteczność w skoncentrowanej, unikatowej w składzie dawce. Duolife wykorzystuje do tego nie tylko surowce szeroko dostępne. Dla spotęgowania efektu, suplementacja Duolife wykorzystuje zupełnie oryginalne składniki, jak np. czerwony ryż fermentowany, ekstrakt z owoców amli, gravioli, schitake, owoców Goji czy Acai itp. Wybierając suplementy diety Duolife możemy wnieść codzienną dietę na wyższy, bardziej efektywny poziom!

Więcej

Suplementy Duolife  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów