Pasty i szczoteczki do zębów

Odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej jest jedyną drogą do zachowania pięknego uśmiechu i komfortu podczas spożywania zimnych i ciepłych posiłków. Myjąc zęby, często nie zastanawiamy się nad tym, jaki preparat jest najlepszy dla naszej jamy ustnej. To błąd, który może wiele nas kosztować – przecież zęby mamy tylko jedne! Wychodząc naprzeciw oczeki...

Odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej jest jedyną drogą do zachowania pięknego uśmiechu i komfortu podczas spożywania zimnych i ciepłych posiłków. Myjąc zęby, często nie zastanawiamy się nad tym, jaki preparat jest najlepszy dla naszej jamy ustnej. To błąd, który może wiele nas kosztować – przecież zęby mamy tylko jedne! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w kwestii naturalnych kosmetyków, przygotowaliśmy ofertę naturalnych past do zębów oraz jakościowych szczoteczek do zębów.

Pasty do zębów z naszej oferty to preparaty, które mają skoncentrowane i bardzo wszechstronne działanie – działają ochronnie i wzmacniająco dla zębów i dziąseł. Pasta Vilacora jest produktem dedykowanym dla osób borykających się z problemem grzybicy lub stanu zapalnego jamy ustnej. Ten typ pasty do zębów nie zawiera w sobie fluoru.

Wśród bestsellerów z tej grupy produktowej wyróżniliśmy pasty do zębów Charcoal i Nanogold. Pierwsza posiada w swoim składzie mikrocząsteczki węgla. Pasta do zębów Nanogold została natomiast wyprodukowana w oparciu o składniki z orzecha kokosowego. Oba preparaty do pielęgnacji jamy ustnej są w pełni naturalne i bezpieczne dla środowiska. To doskonałe połączenie wszechstronnego, korzystnego działania dla zębów i dziąseł z wysoką wydajnością.

Jedną z bardziej oryginalnych pozycji jest bio pasta do zębów dla dzieci. Obecność ekologicznych i naturalnych składników gwarantuje brak reakcji alergicznej u dziecka, a także prawidłowy rozwój w obrębie jamy ustnej. Pasta do zębów Phytonorm jest też bardzo przyjemna w smaku i ma kolorową tubkę, która dobrze kojarzy się wszystkim maluszkom.

Prawidłowa pielęgnacja jamy ustnej zależy w dużej mierze także od dobrze dobranej szczoteczki do zębów. Liczy się twardość oraz materiał z jakiego wykonane jest włosie, kształt rączki oraz główki szczoteczki do zębów itd. W naszej szerokiej ofercie szczoteczek do mycia zębów przygotowaliśmy produkty firmy Nanogold i Charcoal.

Więcej

Pasty i szczoteczki do zębów  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów