Borelioza

Borelioza jest chorobą wieloukładową, która przenoszona jest na ludzi poprzez kleszcze. Zdaniem lekarzy, objawy tej choroby są szalenie ciężkie do rozpoznania, natomiast zachorowanie na nią wzrasta. Chcąc uchronić się przed boreliozą i jej niszczącym działaniem na nasz organizm, wykorzystano naturalne składniki występujące w przyrodzie i zamknię...

Borelioza jest chorobą wieloukładową, która przenoszona jest na ludzi poprzez kleszcze. Zdaniem lekarzy, objawy tej choroby są szalenie ciężkie do rozpoznania, natomiast zachorowanie na nią wzrasta. Chcąc uchronić się przed boreliozą i jej niszczącym działaniem na nasz organizm, wykorzystano naturalne składniki występujące w przyrodzie i zamknięto je w kilku formułach, które na rynku znane są jako suplementy diety na boreliozę.

Jakie są objawy boreliozy? Gorączka, dreszcze, bóle stawów, rumień wędrujący – to jedynie początek pokaźniej listy reakcji, które wywołuje borelioza. Nasz organizm może walczyć z tymi objawami, jeśli jest do tego odpowiednio przygotowany. Suplementy borelioza, takie jak BorelissPro firmy Duolife, jest specjalnie opracowanym przez naukowców preparatem, który ma na celu zebrać naturalne składniki, pozwalające na walkę z boreliozą. Są to między innymi czosnek, oregano, czystek czy rdest.

Przed chorobą borelioza można się uchronić, stosując odpowiednią dietę. Niestety, pęd życia codziennego sprawia, że nasze menu ogranicza się do przetworzonej żywności, która jest wyjątkowo uboga w naturalne składniki odżywcze. Co na boreliozę? Przede wszystkim naturalne, ziołowe suplementy diety, które mają działanie bakteriobójcze (boreliozę wywołuje bakteria z grupy krętków). Bardzo dobrze sprawdzi się tez kordyceps – suplement diety na boreliozę, który posiada bardzo dużą zawartość polisacharydów.

W walce z boreliozą ważne jest wzmacnianie układu immunologicznego. To jego dobra kondycja może być czynnikiem decydującym w momencie ugryzienia kleszcza – gdy powstaje ryzyko zachorowania na boreliozę. Układ odpornościowy buduje się codziennie, poprzez świadome dostarczanie do niego suplementów diety, których skład zawiera zbilansowaną dawkę minerałów, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz substancji aktywnych. Nie daj się chorobie – z boreliozą można wygrać, a w walce tej skutecznie wspomogą Twój organizm suplementy diety z naszej oferty.

Więcej

Borelioza  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów