Mydła wiedeńskie

Wśród naturalnych kosmetyków mydła wiedeńskie mają szczególne miejsce. Są to bowiem w pełni naturalne środki do mycia, nie zawierające szkodliwych dla środowiska detergentów i mocnej chemii. Mydła wiedeńskie wykonane są tradycyjną, ręczną metodą. Ich bazę stanowi olej kokosowy, gliceryna oraz lanolina. Wpływa to na przyjemny, delikatny efekt w d...

Wśród naturalnych kosmetyków mydła wiedeńskie mają szczególne miejsce. Są to bowiem w pełni naturalne środki do mycia, nie zawierające szkodliwych dla środowiska detergentów i mocnej chemii. Mydła wiedeńskie wykonane są tradycyjną, ręczną metodą. Ich bazę stanowi olej kokosowy, gliceryna oraz lanolina. Wpływa to na przyjemny, delikatny efekt w dotyku oraz bardzo wysoką wydajność.

Oprócz bazowych składników, mydła wiedeńskie zawierają dodatki, które działają witalnie na skórę, a także poprawiają doznania zapachowe. Dodatki naturalnych składników mogą również nadawać mydłom wiedeńskim cech antyseptycznych – oznacza to, że znacznie skuteczniej zabijają bakterie. Wszystkie nasze mydła wzbogacone są w swojej formule dodatkową witaminą C i E oraz ekstraktem z aloesu.

W naszej ofercie znajduje się aż tuzin mydeł wiedeńskich, każde w oryginalnej recepturze. Częste używanie ekologicznych mydeł sprawia, że nasze dłonie wypoczywają, niwelują one bowiem uczucie zmęczenia i ociężałość, na którą jesteśmy narażeni podczas ciężkiej pracy.

Wśród oferowanych przez nas mydeł wiedeńskich każdy znajdzie coś dla siebie – nasza oferta zróżnicowana jest ze względu na aromat. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się mydła wiedeńskie o zapachu korzennym, owocowym, a także sprawdzone aromaty róży i lawendy.

Mydła wiedeńskie są bardzo urocze i elegancko pakowane. Stanowią przez to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Gustują w nich klienci w każdym wieku i każdej płci – wielu korzysta z mydła wiedeńskiego przy porannej i wieczornej toalecie.

Więcej

Mydła wiedeńskie  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów