SOK Z CZARNEJ RZEPY 100% 500ml

Nowy

Więcej informacji

Sok z czarnej rzepy 100%

 Zawiera glikozydy goryczne, rafaninę i rafanol. Ma w składzie witaminy C, B1, B2 i PP oraz wapń, potas, magnez i fosfor. Dzięki zawartości witaminy C oddziałuje na stan kości, chrząstki i stawów oraz funkcje psychologiczne. 

Czarna rzepa - suplement diety. Pasteryzowany. 


SKŁADNIKI: Sok z bulw czarnej rzepy, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C. 

SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. 

PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem. 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.

Opinie

Napisz opinię

SOK Z CZARNEJ RZEPY 100% 500ml

SOK Z CZARNEJ RZEPY 100% 500ml

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

21 innych produktów w tej kategorii: